Wszyscy mają Firmoo! Mam i ja!

sobota, 15 grudnia 2012 | 14 komentarzy |


Oficjalną okularnicą jestem od prawie 12 lat, wadę mam dość dużą, do tego w tym roku wykryto u mnie astygmatyzm, a w te wakacje musiałam wydać prawie 600 złotych na nowe okulary, dlatego też bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam propozycję od firmy Firmoo.com na bezpłatne wypróbowanie ich produktów. Każdy regularny okularnik wie jaka to przyjemność - dostać okulary korekcyjne za free. Pomimo pierwszych oporów co do kupowania takich produktów przez internet, nie zastanawiałam się długo i wybrałam odpowiadający mi model. Standardowo noszę zwykle niewielkie prostokątne oprawki bez dolnej ramki. Zdecydowałam się na coś bardziej jazzy.Jak widać brylki przyszły z pełnym wyposażeniem: futerałem twardym i miękkim, ściereczką do przecierania oraz zapasową śrubką i śrubokrętłem-brelokiem do ewentualnych poprawek. Model, który wybrałam znajdziecie tutaj.Okulary są świetne. Pomimo niewielkich niedociągnięć jakie zauważyłam w ich wykonaniu, śmiało mogę stwierdzić, że bardzo się z nimi polubiłam i na pewno polecę firmoo.com wielu osobom. Oprawki są bardzo wygodne, dobrze przylegają i nie zsuwają się z nosa. Są niezwykle lekkie, co tylko zwiększa komfort noszenia. Niestety początkowo nie mogłam się przekonać do szkieł. Miałam wrażenie, że są dla mnie za mocne, że widzę tylko w centralnej części szkieł, a po bokach wszystko się mi rozmywa. Przerażona poczytałam w internecie i znalazłam wpisy dziewczyn, które pobiegły do optyka sprawdzić jak z jakością chińskich okularów. Wszędzie znalazłam informację, że szkła są dobre i na pewno nikomu krzywdy nie zrobią. Skąd więc moje uczucie, które z resztą zniknęło po jednym dniu? Obstawiam, że dużą różnicę zrobiła wielkość szkieł. W moich dotychczasowych okularach szkła były niewielkie, dlatego też gdy zetknęłam się z czymś prawie dwa razy większym to mój wzrok nie mógł przyzwyczaić się, że ma takie pole widzenia do dyspozycji :P 

Oczywiście dobieranie okularów przez internet nie jest zbyt wygodne dla ludzi, którzy w niewielu rzeczach wyglądają dobrze, dlatego w pierwszym odczuciu wydawało mi się, że są za duże do mojej twarzy. Na szczęście ja się już do nich przyzwyczaiłam i nie mam palpitacji serca, gdy patrzę w lustro :P A jak Wam się podobam w firmoo-wych okularach?

Oczywiście na zdjęciach nie mogło zabraknąć kocich pomocników Świętego Mikołaja ;) Oboje są zafascynowani aparatem i towarzyszą mi przy każdej blogowej sesji zdjęciowej. Na zdjęciu ze mną jest młodszy skrzat Milo, a dla równouprawnienia - na następnym, księżniczka Karma, która też musiała zaznaczyć swoją obecność w moim życiu i na blogu.

Wracając do tematu: Firmoo.com ma ciekawą promocję dla nowych klientów - pierwsza para jest free pod warunkiem, że zapłaci się koszty przesyłki, które wynoszą około 19 dolców, co daje jakieś 60-70 złotych. Gdzie kupicie okulary w tak korzystnej cenie? Dlatego serdecznie zapraszam tu: http://www.firmoo.com/free-glasses.html na wirtualne przymierzanie, dobieranie i kupowanie ;) A jest z czego wybierać!

14 komentarzy :

 1. Tyynasobota, 15 grudnia, 2012

  Też mam okulary Firmoo właśnie musze dodać post:)
  Kociaki świetne;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)niedziela, 16 grudnia, 2012

   Kociaki dziękują :)

   Usuń
 • Egocentrycznaponiedziałek, 17 grudnia, 2012

  a ja nie mam :D hyhy :P

  oj w większość te przepisy są tak proste, że aż wstyd się nimi chwalić na forum... jestem totalnym kuchennym amatorem i laikiem, ale jeżeli chcesz to mogę Ci podać przepisy na meila :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)poniedziałek, 17 grudnia, 2012

   Z wielką chęcią ;)

   Usuń
 • lacquer-maniacswtorek, 18 grudnia, 2012

  Jak to się dzieje, że każdy kto otrzymuje okulary od tej firmy, dobrze w nich wygląda?:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)wtorek, 18 grudnia, 2012

   To pewnie ich bardzo profesjonalny program do dobierania okularów przez internet daje takie rezultaty :P

   Usuń
 • Tamit24wtorek, 18 grudnia, 2012

  super są te oprawki... ja długo marzyłam o przezroczystych, ale niegdzie nie mogłam znaleźć.
  kociak świetny!
  podzielam zdziwienie lacquer-maniacs :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)wtorek, 18 grudnia, 2012

   Ja je szczerze polecam, są bardzo wygodne i ciekawe ;)

   Usuń