Nailmas #5 || Candy Shop

poniedziałek, 5 grudnia 2016 | 8 komentarzy |

Żaden inny okres w roku nie jest tak słodki jak grudzień. Czekoladowe kalendarze adwentowe, kolorowe cukierasy, pierniczki w kształcie ludzików i przepyszne domowe ciasta o recepturze przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Aż się rozmarzyłam! Chociaż w tym roku grudzień jest u mnie bezcukrowy, a przynajmniej jego pierwsze 24 dni, to nic nie stoi na przeszkodzie by słodycze nosić na paznokciach.


Do zrobienia tego manicure zainspirowała mnie płytka Whats Up Nails B0003 Sweater Weather. Wybrałam dwa cukierkowe wzory, jeden z laseczkami cukrowymi Candy Cane, a drugi z różnymi słodkościami. Zadziwiające jest to, że płytkę tę kupiłam trochę na siłę, bo spodobał mi się jeden wzór, a w tej chwili najchętniej używałabym jej bez przerwy. Co na pewno będzie zauważalne w Nailmas. Płytka jest świetna! Wracając jednak do tematu. Jako bazę wybrałam metaliczny malinowy lakier China Glaze The More The Berrier z tegorocznej zimowej kolekcji., na który stemplowałam różnorodnie wzoru z wykorzystaniem przezroczystego stempla MoYou oraz białego lakieru Konad. Całość jak zwykle utrwaliłam lakierem nawierzchniowym.Ten manicure prosto ze sklepu z cukierkami jest bardzo uroczy. A Wam jak się podoba?

Pozdrawiam!
Kasia

8 komentarzy :

 1. Bellitkaaponiedziałek, 05 grudnia, 2016

  Też chcę takie słodkości na paznokciach! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)wtorek, 06 grudnia, 2016

   Sa bardzo proste, a Whats Up Nails wysyła swoje produkty również za granicę :)

   Usuń
 • Snailyponiedziałek, 05 grudnia, 2016

  Prawdziwe słodziaki! Też uważam, że grudzień pełen jest inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)wtorek, 06 grudnia, 2016

   Masz rację! Nie mogę uwierzyć jak łatwo przychodzi mi robienie świątecznych zdobień. Pomysłów mam więcej niż dni w Nailmas! Nie dziwię się, że grudzień jest ulubionym miesiącem tylu ludzi :)

   Usuń