OPI Iceland || Less Is Norse

sobota, 14 października 2017 | 2 komentarze |

Islandzka kolekcja OPI pełna jest niejednoznacznych, wyrafinowanych odcieni takich jak moja ulubiona zieleń This Isn’t Greenland, czy idealny lodowy błękit Check Out The Old Geysirs. Na flagowy kolor kolekcji wybrany został jednak granat, który pozornie nie wydaje się być niczym nadzwyczajnym, chociaż jego nazwa cudownie nawiązuje do „ludzi Północy”, a ideą jest „im mniej tym bardziej na Północ”.


Less Is Norse to kolor bardzo zmienny, w zależności od padania światła.  Należy do odcieni zdecydowanie zimnych, o głębokim przydymionym odcieniu granatu. W słońcu widać w nim odrobinę fioletu, w cieniu nabiera głębokiego grafitowego wręcz odcienia. Bardzo przyjemny, jesienny kolor, który solo sprawdzi się w każdej sytuacji. Od przyjemnego wieczoru pod kocem, przez jesienne zakupy na mieście, po szaloną imprezę. Kolor naprawdę jest niezwykły, a i właściwości są bajeczne. 2 warstwy zapewniają pełne krycie, a pokrycie paznokci lakierem nawierzchniowym dodaje blasku temu i tak już ładnie błyszczącemu odcieniowi. Świetnie sprawdzi się również w wersji matowej. Na zdjęciach 2 warstwy bez topa.

Więcej: OPI Iceland CollectionDziwiłam się wyborowi Less Is Norse na kolor flagowy kolekcji aż do pierwszej próby na dłoniach. Ten kolor ma w sobie moc i magię Islandii nie będąc jednak zbyt zobowiązującym. Nie spodziewałabym się takiej perełki ukrytej w pozornie klasycznym granacie.

Pozdrawiam,
Kasia 

2 komentarze :

  1. pirelkasobota, 14 października, 2017

    Jaki śliczny kolorek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rudaniedziela, 15 października, 2017

    Ale ładny kolorek, idealny na jesień :)

    OdpowiedzUsuń