Mikołajkowe spotkanie charytatywne!

wtorek, 6 stycznia 2015 | 4 komentarze |
Jak zapowiedziałam we wczorajszym poście, dzisiaj chciałabym Wam napisać kilka słów odnośnie wydarzenia, w którym miałam przyjemność brać udział. 7 grudnia 2014 roku w warszawskiej restauracji Piony Poziomy odbyło się mikołajkowe spotkanie charytatywne blogerów. Organizatorką tego wydarzenia była Ola za co serdecznie jej dziękuję i bardzo gratuluję fantastycznej organizacji. Spotkanie było praktycznie podzielone na dwie części: pierwszą z prezentacjami firm, w trakcie której mogłyśmy zapoznać się z markami świec oferowanymi przez KiA Candles czy ofertą Mary Kay i Maroko Sklep oraz drugą pogaduszkowo-loteryjną. Loteria polegała na wykupieniu losów, z których cały dochód przeznaczony został na rzecz organizacji Corinfantis pomagającej dzieciom z wadami serca. Ostatecznie udało nam się zebrać 1430 zł, które organizatorka przelała na konto fundacji.
przedstawiciele firmy KiA Candles
zapach, który mnie uwiódł :) duża świeczka musi być moja <3
Pani Patrycja z firmy Mary Kay
Pani Renata z Maroko Sklep

Oczywiście nie muszę wspominać, że fanty w loterii były typowo kosmetyczne i wróciłam do domu z pokaźną torbą kosmetyków?


Za spotkanie dziękuję zarówno organizatorce, jak i obecnym blogerkom, a także firmom, które przekazały fanty do loterii. Pierwszy raz miałam okazję brać udział w blogerskim spotkaniu i cieszę się, że zdecydowałam się zgłosić. Mam nadzieję, że co raz więcej będzie tego typu charytatywnych spotkań ;) Dziękuję również dziewczynom za udostępnienie zdjęć ze spotkania.


Marika swiat-miki.pl
Ewelina donnalavita.pl

Pozdrawiam,
Kasia

4 komentarze :

 1. Kosmetyki Panny Joannywtorek, 06 stycznia, 2015

  już na jakiś blogu widziałam relację z tego spotkania, oby takich więcej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)sobota, 10 stycznia, 2015

   Relacji pojawiło się sporo, a moja jest jedną z ostatnich, o ile nie ostatnią, więc nie dziwię się, że już czytałaś o spotkaniu :) Również podoba mi się idea spotkań charytatywnych. Właśnie z tego powodu zdecydowałam się wziąć w nim udział :)

   Usuń