OPI Iceland || Check Out The Old Geysirs

środa, 11 października 2017 | 3 komentarze |

W islandzkiej kolekcji nie mogło zabraknąć odcieni niebieskiego, które kojarzą się z kolorem wody, intensywnym odcieniem nieba na Islandii i gejzerami. To właśnie do tych ostatnich nawiązuje, i to nie tylko kolorem, Check Out The Old Geysirs. A dokładnie do słynnego, czynnego przez 10 000 lat Wielkiego Gejzeru w dolinie Haukadalur, od którego pochodzi nazwa „gejzer”. W tej samej okolicy, znajduje się aktualnie jedyny działający na Islandii gejzer Stokkur.


Check Out The Old Greysirs to przepiękny odcień lodowego błękitu z nutką szarości i szafirowym shimmerem, który zmienia się w zależności od kąta padania na niego światła. W słońcu jest bardziej błękitny, w cieniu zdecydowanie szarawy. Naprawdę cudowny, bardzo wielkomiejski i bardzo „trendy”. Widzę go zarówno w połączeniu z otulającym swetrem jak i piękną wyjściową sukienką.  Konsystencja lakieru, jak i jego pigmentacja jest bajeczna. 2 warstwy zapewniają pełne krycie i nasycony kolor o ładnym delikatnym błysku, jak w przypadku innych lakierów w tej serii. Lakier nawierzchniowy może dodać dodatkowego blasku temu odcieniowi. Na zdjęciach 2 warstwy bez topa. Do podziwiania.

Więcej: OPI Iceland CollectionTo drugi, po zieleni, mój ulubiony kolor z tej islandzkiej kolekcji. Bardzo nowoczesny, nasycony i piękny.

Pozdrawiam,

Kasia 

3 komentarze :

 1. Obsessionśroda, 11 października, 2017

  już żałuję, że go sobie nie wzięłam *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)środa, 11 października, 2017

   Masz jeszcze szansę na zakup ;) Póki kolekcja się nie wyprzeda.

   Usuń