Manicure || Morskie burze

piątek, 20 czerwca 2014 | 17 komentarzy |


Dzisiaj planowałam post o duo Flormaru, które pokazywałam Wam w podsumowaniu maja. Jakoś tak się jednak złożyło, że postanowiłam odświeżyć trochę moje przedłużone paznokcie i chciałabym pokazać efekty.

Wbrew pozorom nie zamierzam Wam pisać o tym jak ukryć odrosty we frenchu z kamuflażem, bo to żadna filozofia. Ot, delikatne spiłowanie, pokrycie jedną warstwą Sugar Daddy z Essie i top, a paznokcie od razu wyglądają dużo lepiej. Ale napisać chciałabym Wam o naklejkach wodnych, które dostałam od BornPrettyStore


Naklejki, które wybrałam to wariacja na temat marynarskich lin, zegarków i koła sterowego. Na zdjęciach (tutaj) wyglądały naprawdę rewelacyjnie i spodziewałam się, że uzyskam co najmniej podobny efekt. Naklejki są naprawdę bardzo delikatne, ale niezbyt trudne w obsłudze. Wystarczy wyciąć wzór z kartonika, zamoczyć w wodzie przez 10-20 sekund, a następnie przyłożyć do paznokci, osuszyć i pokryć topem. Żadna filozofia. Zdecydowałam, że chciałabym sprawdzić wygląd naklejek na jasnej i ciemnej bazie, dlatego paznokcie na palcach serdecznych pokryłam lakierem Butler Please. Możecie po zdjęciach domyślić się, że zadowolona nie jestem. Bardzo słaba pigmentacja sprawia, że na frenchu obrazek jest bardzo niewyraźny, zaś na niebieskim praktycznie niewidoczny. Do tego naklejka ściąga się i rozmazuje przy nakładaniu topa (widać to szczególnie na lewej dłoni). Oczekiwałam fajnego efektu, ale słaba jakość skutecznie go popsuła. Póki co mówię naklejkom „nie”.
Ten eksperyment z zakresu nail art nie specjalnie się udał i wątpię, że zdecyduje się na inne naklejki. Jakość mnie absolutnie nie zadowala. Za to polecam płytki do stemplowania, jedną z nich pokazywałam Wam tutaj. Jeżeli zdecydujecie się na zakupy na BornPrettyStore polecam skorzystać z 10% rabatu z kodem z obrazka.


Macie doświadczenia z naklejkami na paznokcie?

Pozdrawiam,
Kasia

Produkt otrzymałam w ramach współpracy do testów.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

17 komentarzy :

 1. Martapiątek, 20 czerwca, 2014

  podoba mi się motyw żeglarski :) Ale szkoda, że naklejki się nie sprawdziły. Choć ja i tak za bardzo nie interesuję się takimi ozdobami na paznokcie, więc bym się nie skusiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pattpiątek, 20 czerwca, 2014

  piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Unknownpiątek, 20 czerwca, 2014

  Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kabodreamspiątek, 20 czerwca, 2014

  Wow, świetne :) Sama sobie przedłużałaś paznokcie? Widzę na Twoim serdecznym obrączkę, czyżby już po ślubie :)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)piątek, 20 czerwca, 2014

   Nieee, nie miałam czasu i materiałów, więc z okazji ślubu zafundowałam sobie przyjemność w postaci paznokci u Martyny Bryzek :)

   Obrączka jest, bo 7 czerwca odbył się nasz cywilny ;) Przed nami jeszcze kościelny w przyszłym roku ;)

   Usuń
  2. Kabodreamspiątek, 20 czerwca, 2014

   Rozumiem :)

   Usuń