Nailmas #15 || Pada śnieg

czwartek, 15 grudnia 2016 | 9 komentarzy |

„Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań”. Tak naprawdę to nie pada śnieg, dzwonków też nie słychać. Za oknem świeci słońce, trochę mrozi, trochę wieje. O świętach przypomina tylko dekoracja nad kominkiem i stos prezentów w szafie. Po raz kolejny staram się więc zaczarować zimę mroźnym zdobieniem.


Zdobienie to zaplanowałam na długie paznokcie, ale niestety nie wytrzymały presji. Pomysł jednak cały czas chodził mi po głowie i ostatecznie zdecydowałam się go zrobić osiągając zadowalający efekt. Jako bazę wykorzystałam błękit OPI I Believe in Manicures oraz biel Color Club French Tip, które nastemplowałam na paznokcie tworząc efekt ombre. Wykorzystałam do tego zwykłą tanią gąbeczkę do makijażu i trochę czasu, bo błękit wymagał nastemplowania 4 warstw, by efekt był ciekawy. Na taką bazę stemplowałam śnieżynki z płytki Whats Up Nails B003 wykorzystując przezroczysty stempel MoYou London oraz biały lakier Konad i srebrny Essie Jiggle Hi Jiggle Low. Nic trudnego, chociaż wymagało odrobiny czasu. Całość utrwaliłam lakierem nawierzchniowym.


Czarujecie ze mną zimę? Jak podoba Wam się takie śnieżne zdobienie?  

Pozdrawiam!
Kasia

9 komentarzy :

 1. seeandsmellczwartek, 15 grudnia, 2016

  Urocze. :) Mroźny klimat, oby na święta choć troszkę śniegu spadło! U mnie jest szaro, deszczowo i zimno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)poniedziałek, 19 grudnia, 2016

   Z tego, co widziałam w prognozie pogody to raczej nie ma na co liczyć w tym roku, a szkoda, bo spodziewałam się, że będzie śnieżnie.

   Usuń