Manicure || Coffee Please

piątek, 23 czerwca 2017 | 6 komentarzy |

Americanę bez mleka. Latte na migdałowym mleku. Espresso przedłużane wodą. Cafe con pana. Kawę, poproszę. Najlepiej dużą, pyszną, czarną i aromatyczną. O poranku, w południe, lub na wieczór. Uwielbiam kawę, jej kolor, zapach i smak. Uwielbiam też to, jak prezentuje się na paznokciach w tym kawowym zdobieniu.


Wykonanie takiego manicure jest bajecznie łatwe, bo wymaga jedynie odpowiedniej płytki do stemplowania i trzech skomponowanych ze sobą odcieni beżu i brązu. Ja posłużyłam się płytką WhatsUp Nails B007 oraz lakierami MoYou London – Caffe au Lait, Cappucino i Toasted Mocha oraz przezroczytym stemplem MoYou. Najjaśniejszy lakier nałożyłam na wszystkie paznokcie jako bazę, a następnie stemplowałam gradientowy wzór. Jak stworzyć gradient? Na wzór wystarczy nałożyć dwa, trzy odcienie lakieru do paznokci, a potem zdrapką zdrapać kilkukrotnie lakier, aby przejście było płynne. Trzeba to robić bardzo szybko. Całość utrwaliłam specjalnym topem nie rozmazującym wzorów z MoYou.


Jesteście fanami kawy?

Pozdrawiam!
Kasia

6 komentarzy :

 1. malenkapiątek, 23 czerwca, 2017

  Śliczny, rozgrzewający bym rzekła - idealny na taką deszczową pogodę jaką mam dzisiaj u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. antiiipiątek, 23 czerwca, 2017

  nie lubię kawy ale motyw kawowy na paznokciach jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Elf Naczipiątek, 23 czerwca, 2017

  Paznokcie paznokciami, ale mi najbardziej podoba się case na telefon :P ♥ Ten gradient nadaje trójwymiarowości tym ustom, na początku myślałam, że są wykonane tylko złotym lakierem i tak pada na nie cień :D Jak patrzę na te zdjęcia to żałuję, że nie umiem się posługiwać stemplami :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)poniedziałek, 26 czerwca, 2017

   Udało mi się w takim razie dobrać kolory. Te "usta" to ziarnka kawy tak naprawdę ;) Ale mogą mylić. Stemple są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy zacząć i znaleźć odpowiedni zestaw dla siebie oraz tempo stemplowania. Ja na przykład nie lubię bardzo miękkich stempli i zbyt rzadkich lakierów, wolę szybko i skutecznie przenieść wzór na paznokcie. To naprawdę nic skomplikowanego :)

   Usuń