Manicure || Inspirowany artystą

sobota, 13 grudnia 2014 | 9 komentarzy |


Nawet nie obejrzałam się kiedy, a mija już piąty tydzień projektu makijażowi-paznokciowego u Zakochanej. W tym tygodniu dostaliśmy za zadanie zainspirować się artystą, a ja wzięłam sobie to zadanie do serca. I zdziwię Was bardzo, ale mój pomysł nijak się ma do współczesnych gwiazd i celebrytów.

Moją inspiracją był polski rzeźbiarz i jego arka, a właściwie album o jego pracy, który udało mi się wylicytować wiele lat temu w aukcji na akcji charytatywnej na rzecz kliniki Budzik. Sam album jest dla mnie szczególny, bo wystawa „Arka Wilkonia” była pierwszą, którą obejrzałam w warszawskiej Zachęcie. To wystawa wyjątkowa, bo prosta, bardzo realistyczna i nawiązująca do polskiej kultury. Mój pomysł początkowo był całkowicie inny, bardziej skomplikowany, zabawniejszy i mocniej nawiązujący do tematu „arki”. Niestety wyszło jak zwykle – bardzo nowocześnie i geometrycznie.

Do wykonania zdobienia użyłam trzech lakierów – Golden Rose Rich Color 35, Essie Coctails & Coconuts oraz Essie Jiggle Hi Jiggle Low. Na wskazującym palcu mam gazetowe zdobienie, które wykonywałam po raz pierwszy, a na serdecznym przykleiłam kilka ćwieków z karuzelki BPS. 

Jak Wam się podoba moja realizacja tygodnia „Zainspirowanego artystą”?

Pozdrawiam,
Kasia

9 komentarzy :

 1. Milena Msobota, 13 grudnia, 2014

  Każdy pazurek inny, podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Unknownsobota, 13 grudnia, 2014

  Bardzo ładnie się komponują te wszystkie pazurki ;) Podoba mi się ten czarny, chyba muszę się zatrzymać przy stoisku GoldenRose przy kolejnej wizycie w galerii handlowej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)niedziela, 14 grudnia, 2014

   To bardzo dobry jakościowo lakier za niską cenę. Bardzo lubię serię Rich Color :)

   Usuń
 • dziamalena.niedziela, 14 grudnia, 2014

  zdobienie obłędne :) bardzo mi się podoba takie połączenie kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 • czarnaniedziela, 14 grudnia, 2014

  Ale pięknie wyszło to zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
 • ESM Beautyniedziela, 14 grudnia, 2014

  Po mimo nijakiego związku z artystami zdobienie mi sie bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)niedziela, 14 grudnia, 2014

   Rzeźbiarz to też artysta ;) I to właśnie jego pracami Cię zainspirowałam, a właściwie albumem o jego pracach. Nie zależało mi na odtworzeniu czyjegoś pomysłu, a nawiązaniu do czyjejś twórczości :)

   Usuń