Manicure || Keep Calm And Polish On

piątek, 15 września 2017 | 4 komentarze |

Porządkując blogowe zbiory na dysku znalazłam kilka folderów ze zdjęciami różnych zdobień, które nigdy nie miały okazji ukazać się na blogu. Niektóre fotki były prześwietlone, inne za ciemne i nie do odratowania, a część zdobień wołała o przysłowiową pomstę do nieba. W Tym zbiorze odrzuconych i zapomnianych znalazłam To. Kolorowe, wesołe zdobienie stworzone przy pomocy jednej z moich pierwszych płytek do stemplowania, które nie zasługuje na los innych wyrzuconych do kosza.


Z jakiegoś powodu to mani powoduje, że się uśmiecham. Jest dziewczęce, proste i bardzo radosne dzięki kolorom które wykorzystałam. Zdecydowałam się na całą tęczę: koral Essie Come Here!, pomarańcz Essie Resort Fling, żółć Miss Sporty Color Clubbing 453, zieleń Golden Rose Rich Color 36 oraz niebieski Essie In The Cab-Ana. Stemplowanie wykonałam przy pomocy starego stempla, płytki BP-29 i złotego metalicznego lakieru do stemplowania, który był tak nijaki, że nie mogłam się zmusić do napisania mu recenzji. Wszystko z Born Pretty Store.

Jak podoba Wam się to moje zapomniane zdobienie? Lubicie wykorzystywać na paznokciach wszystkie kolory tęczy?

Pozdrawiam!
Kasia

4 komentarze :

 1. Iwonasobota, 16 września, 2017

  Ależ kolorowo :) aż chciałoby się mieć środek lata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. anna piekneperfumyniedziela, 17 września, 2017

  Bardzo kolorowy manicure:). Ja jestem zachowawcza i klasyczna w tym temacie;)noszę zwykle jeden odcień lakieru, czasem dwa zbliżone do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hokisponiedziałek, 18 września, 2017

  Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? (f4f) Let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Symforynawtorek, 26 września, 2017

  Śliczne, podobają mi się takie kolorowe zdobienia :)

  OdpowiedzUsuń