Manicure || Red Roses

sobota, 14 lutego 2015 | 13 komentarzy |
Mam dla Was róże. Czerwone. Na paznokciach. Wykonane przy pomocy mojego najnowszego nabytku z BornPrettyStore, czyli dużej płytki do stemplowania. Płytka BP-L001, o której dzisiaj mowa składa się z 15 wzorów z motywami roślinnymi i kwiatowymi, którymi można wykonać wiele różnorodnych stylizacji paznokci. Jak swoje mniejsze odpowiedniki, metalowa płytka ma bardzo precyzyjnie laserowo wycinane wzory. Od mniejszych płytek różni się plastikową różową podkładką, którą można ewentualnie oderwać. Ja swoją zostawiłam ze względu na fakt, że łatwiej trzymać mi płytkę w trakcie stemplowania, a lakier z zewnętrznych wzorów nie spływa mi na kartkę. Do tego ta różowa otoczka wygląda dość uroczo ;) Płytka dostępna jest do kupienia tutaj za niecałe 6 dolarów, jednak jeżeli skorzystacie z kodu HRL91 dostaniecie 10% zniżki.
Do wykonania manicure użyłam lakierów: Catrice Limited Edition Feathers&Pearls C04 Roaring Red, Essie Summer2014 Collection Urban Jungle.

Jak podobają Wam się moje róże?

Pozdrawiam,
Kasia


Produkt otrzymałam w ramach współpracy do testów.
Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

13 komentarzy :

 1. pirelkasobota, 14 lutego, 2015

  Piękny manicure :) czerwień jak zawsze mnie zachwyca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Unknownniedziela, 15 lutego, 2015

  Super! :) I widzę nowy kształt paznokci ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia (lifeindots.pl)środa, 18 lutego, 2015

   Przez chwilę tylko :) Kilka razy do roku popełniam ten błąd, że przechodzę na kwadraty i bardzo szybko powracam do migdałków :)

   Usuń