OPI Iceland || Icelanded a Bottle of OPI

sobota, 7 października 2017 | 3 komentarze |

Umówmy się, tak jak nie ma sezonu świątecznego bez czerwieni i brokatów, tak nie ma jesieni bez odcieni beżu. Uniwersalnych, klasycznych, bardzo kobiecych odcieni, które sprawdzą się w każdej jesiennej sytuacji. W kolekcji Iceland OPI znalazł się taki kolor, prosto w punkt.  


Icelanded a Bottle of OPI to naprawdę idealny odcień beżu. Neutralny, bez zbyt ciepłych czy zbyt zimnych nut. Bez nadmiernej szarości. Taki kolor idealny, „prosto w punkt”. Będzie świetnie wyglądał na każdej karnacji i na każdej długości paznokci. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Konsystencja jest standardowa dla całej kolekcji – rozwodniona śmietana kremówka do nakładania cienkimi warstwami. Do tego świetna pigmentacja, pozwalająca na uzyskanie nasyconego koloru w dwóch warstwach, albo w jednej grubszej dla odważnych, i mamy lakier idealny.  Na zdjęciach 2 warstwy bez topa. Proszę się zachwycać, podziwiać i zamawiać.

Więcej: OPI Iceland CollectionJeżeli miałabym wskazać jeden uniwersalny odcień w tej islandzkiej, zwariowanej kolekcji OPI, to zdecydowanie byłby ten beż. Icelanded a Bottle of OPI nie wymaga słów, broni się na zdjęciach. Czyż nie jest piękny?

Pozdrawiam,
Kasia 

3 komentarze :

 1. mintelegance89sobota, 07 października, 2017

  śliczny kolorek:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anita B.niedziela, 08 października, 2017

  Ładny szaraczek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idyllaablogponiedziałek, 09 października, 2017

  Bardzo lubię takie kolory,ale raczej w wersji hybrydowej:)

  OdpowiedzUsuń