ShinyBox lipiec 2014

poniedziałek, 21 lipca 2014 | 9 komentarzy |
Summerstory czas zacząć! Gdzieś pomiędzy załatwianiem tysięcy spraw związanych z wyjazdem a pakowaniem postarałam się znaleźć chwilę czasu na obfotografowanie nowego ShinyBox’a, którego cudem udało mi się odebrać z rąk kuriera.

Essie Romper Room

niedziela, 20 lipca 2014 | 12 komentarzy |


Z okazji niedzieli - paznokcie i znowu Essie. I nie wiem naprawdę czemu tak odwlekałam opublikowanie posta o jednym z najpiękniejszych lakierów, które mam aktualnie w swojej kolekcji. 

Podkład na puder?

czwartek, 17 lipca 2014 | 25 komentarzy |
We wtorek szukałam wrażeń na YouTube i trafiłam na filmik dressedinmint na temat nakładania podkładu na puder. Tego samego dnia Sroczka pokazała na blogu zdjęcia swoich prób z tą metodą aplikacji. Efekty spodobały mi się tak bardzo, że sama postanowiłam spróbować. Skuszona obietnicą przepięknej cery, postanowiłam, że wczorajszy dzień moich 24 urodzin będzie świetny na pierwsze próby.

Zabijcie mnie, ale mam amnezję i za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć co na podkład nałożyłam, więc muszę się ograniczyć do produktów, które "tworzą" tego posta: czyli podkładu i pudru. Do prób wykorzystałam jeden z ciekawszych kompletów, które mam obecnie w swoich zbiorach, czyli All Matt Plus z Catrice, które pokazywałam Wam już tutaj. Wtedy pisałam o słabej trwałości, średnim kryciu i tym, że mat utrzymuje się około 4 godzin. W tej chwili buzia bardziej mi się przetłuszcza i mat znika z twarzy po jakiś 2-godzinach. Biorąc pod uwagę wszystkie właściwości tego duo stwierdziłam, że będzie świetnym gagatkiem do tej metody.

Manicure || Midnight Oasis

poniedziałek, 14 lipca 2014 | 11 komentarzy |Stemplowanie mnie wciągnęło. Absolutnie. Uwielbiam efekt, jaki można otrzymać przy, tak naprawdę, niewielkim nakładzie pracy. Ten manicure powstał trochę z konieczności. Szukałam dobrego lakieru do stemplowania i polecono mi Rich Color z Golden Rose, a że mam w swoich zbiorach tylko jeden odcień z tej serii, to musiałam wykonać wariację na temat fioletu. Jak bazę wykorzystałam Essie UnderWhere? Z kolekcji Resort 2013, na serdecznych dodałam odrobinę fioletowego brokatu. Płytka, której użyłam pochodzi ze sklepu BornPrettyStore i przy tym manicure ma swój debiut. 

Eyebrow Tweezers od Essence

sobota, 12 lipca 2014 | 15 komentarzy |


Brwi definiują twarz - prawda to stara jak świat, objawiona przez starożytnych Egipcjan albo i wcześniej. A skoro ją definiują, co nie zawsze im się udaje, to czasami wymagają większej ilości zabiegów niż tylko przeczesanie palcami. I tutaj jest miejsce dla zwinnych paluchów żądnych pięknych brwi kobiet. A w paluchach - pęsetka. I to nie byle jaka, najlepiej droga, ostra, poręczna i najlepiej designerska. Mimo, że to tylko pęseta. Jako baba pęset w rękach miałam już wiele - większe, mniejsze, metalowe, plastikowe, kolorowe i Bóg wie co jeszcze. Ale żadna z nich nie była tak fantastyczna jak ta niepozorna z Essence.

Miracle Sponge

czwartek, 3 lipca 2014 | 19 komentarzy |


Beauty Blender to gadżet-legenda wśród poslskiej (i nie tylko!) blogosfery. Pięknie nałożony podkład, korektor, róż, bronzer, puder i wszystko, cokolwiek się da nią nałożyć, to tylko jedna z podobno wielu zalet tego produktu. Nie dziwne więc, że wszyscy chcą gąbkę mieć, a firmy prześcigają się w produkowaniu co raz ciekawszych gąbeczkowych propozycji. Ja też uległam modzie na gąbkę, ale ponieważ oryginalny BB jest dość drogi, poszukiwałam recenzji tańszych zamienników. I nic nie przykuło mojej uwagi, dopóki na rynku nie pojawiła się Miracle Sponge od Real Techniques. 

10 twarzy Czerwca

wtorek, 1 lipca 2014 | 15 komentarzy |


Wydarzenie miesiąca
Pisałam na fanpage, pisałam już na blogu, ale napiszę jeszcze raz. 7 czerwca 2014, czyli dzień mojego ślubu cywilnego, był najważniejszym wydarzeniem tego miesiąca. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła Wam pokazać chociaż kilka zdjęć ;)

Kosmetyk kolorowy miesiąca


W czerwcu mój kolorówkowy wybór padł na paletę Sleek’a Garden Of Eden, czyli jedna z najnowszych propozycji firmy. Powód był całkiem prosty - cieniami z tej paletką i dwoma cieniami Inglota wykonywałam swój makijaż ślubny. Paletka ma przepiękne neutralne odcienie szarości, fioletu i moje ukochane odcienie Fig i Evergreen (swatche) ;)
Nowsze posty Starsze posty Strona główna